ISO یکی از فرمت های پرکاربرد در ذخیره سازی دیسک به صورت ایمیج است. این فرمت در تقریبأ در تمامی نرم افزارهای مربوط به ایمیج گیری و کار با فایل های ایمیج پشتیبانی شده است. UltraISO یکی از معروف ترین نرم افزارهایی است که در این زمینه تاکنون ارائه شده است و امروز در سایت وایپر دانلود آخرین نسخه Premium Edition آن را برای شما آماده کرده ایم. این نرم افزار همه نیازهای شما را در ارتباط با فایل های ایمیج و خصوصأ ISO برطرف خواهد کرد. این نرم افزار به شما امکان ایمیج گیری با این فرمت ، رایت دیسک از روی فایل های ایمیج ، استفاده از محتویات فایل های ایمیج و ساخت درایو مجازی را می دهد. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های ایمیج خود را فشرده سازی نمایید و حجم آنها را کاهش دهید. آخرین ورژن این نرم افزار را هم اکنون می توانید از سایت وایپر دانلود دریافت نمایید.

 

ویژگی های کیلیدی این نرم افزار :
به طور مستقیم می تواند فایل ISO را ویرایش کنید.
به طور مستقیم می تواند فایل ها و پوشه ها از فایل تصویر ISO را استخراج کند
می تواند اضافه / حذف / ایجاد دایرکتوری جدید / تغییر نام فایل ISO تصویر content.Can ساخت فایل ISO را در هارد دیسک انجام دهد.
می توانید سی دی / دی وی دی CD / DVD – ROM را ایجاد و اطلاعات بوت را نگهداری کنید.
لوح فشرده اطلاعات فرایند بوت شما می توانید به طور مستقیم / اضافه کردن حذف / استخراج تصویر بوت تصویر ISO انجام شود.
پشتیبانی از تقریبا همه CD / DVD تصویر فرمت های فایل (ISO ، BIN ، IMG، CIF، NRG، MDS، CCD، BWI، ISZ، DMG، DAA، UIF، HFS و غیره)، و می توانید آنها را به استاندارد صنعتی تبدیل و در بسیاری موارد پشتیبانی با فرمت ISO انجام دهید

 

لینک مستقیم دانلود

حجم فایل: 3.7 مگابایت

لطفا مشکلات خود را در انجمن بیان کنید

منبع: وب سایت وایپر دانلود

پسورد فایل: www.viperdownload.com

 

ads ads اين مطلب را به اشتراک بگذاريد :

اشتراک گذاري در فيس بوک اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در توييتر ايميل کردن اين مطلب